Про компанію Brava

Про компанію


Про компанію Brava можна розповісти багато цікавого. Наша фірма заснована восени 1991 року. Зі дня заснування видом діяльності компанії, звичайно, є поставка та реалізація запчастин до легкових автомобілів італійського та французького виробництва. А так само до мінівенів та мікроавтобусів: IVECO; FIAT – Scudo, Ducato; PEUGEOT – Expert, Traveller, J5, Boxer; CITROEN – Jumpy, Spacetourer, C25, Jumper; RENAULT – Trafic, Master, Mascott; OPEL – Arena, Vivaro, Movano.


Одним з перших рішучих і перспективних кроків у розвитку, безумовно, стало відкриття 27 травня 2003 року головного автомагазину «BRAVA». Надалі,у вересні 2004 року, була проведена реорганізація, введені дисконтні карти і гнучка системи знижок. Це значно підвищило якість обслуговування покупців.

Про компанію Brava
Наш магазин “Brava”

В даний час ми можемо запропонувати своїм клієнтам більш 30000 найменувань товару зі складу. Також надаємо дуже широкі можливості доставки запчастин в короткі терміни зі складів наших партнерів на території України. Наша компанія, звісно, постійно шукає нові можливості для забезпечення якісними товарами своїх покупців. А головне, для задоволення ваших різноманітних потреб. Велика частина пропонованих запчастин – це продукція провідних європейських виробників:
RUVILLE; SASIC; VALEO; SACSH; LUK; OPTIMAL; RCA; BOSCH; MONROE; FEBI; KNECHT; IMPERGOM, LE.MA, SNR, EPS і ін., В тому числі – оригінальні запчастини від концернів-виробників автомобілів і багато інших.

Наші покупці – не тільки жителі Миколаєва і Миколаївської області. Про компанію Brava дізнаються й інші. Зростає число клієнтів з інших міст України – Білої Церкви, Кропівницького, Одеси, Херсона, Каховки, Н.Каховки. Для них ми створюємо особливі умови: готівковий і безготівковий розрахунок через будь-який банк, відправка товару в день оплати будь-яким зручним транспортом або перевізником.

Окрему увагу ми приділяємо співробітництву з СТО, для яких діють збільшені знижки, відстрочка платежу, доставка товару.

У 2007 році ми відкрили СТО «Brava».

Це дозволило нам поліпшити обслуговування автомобілів наших клієнтів, більш диференційовано підходити до пошуку рішень не тільки з продажу запчастин, а й по його встановленню. Наш персонал постійно проходить навчальні семінари з підвищення кваліфікації.

Якщо у вас проблеми з італійським або французьким автомобілем, зв’яжіться з нами і ми обов’язково допоможемо з запчастинами. Ви залишитеся задоволені.